4.00 / 10.00

Słowa kluczowe powiązane z gwiazdą:

Halsey

Halsey wzrost:

Halsey ma 163 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 5 stóp 4 cali.

Ile waży Halsey?

Waga Halsey wynosi 54 kg. Według angielskiego systemu miar waży 119 funtów.

Halsey ile ma lat?

Halsey urodził/a się 09/29/1994r., więc w tym momencie ma 29 lat.

Wzrost:
163 cm
Waga:
54 kg
Data urodzenia:
09/29/1994r.
Wiek:
29 lat
Znak zodiaku:
Waga
Narodowość:
USA
Zawód:
piosenkarz
Orientacja seksualna:
Bisexual
Kolor oczu:
Brązowe
Kolor włosów:
Brązowe

Informację na temat Halsey

Debiutancki album Halsey triumfalnie zajął drugie miejsce na tablicy ogłoszeń, 15 tysięcy biletów na koncert w Madison Square Gardens zakupiono w ciągu trzech tygodni, a Imagine Dragons i The Weeknd wzywają piosenkarza do towarzyszenia im w trasach po świecie.

Early Accomplishments

Ashley Frangipane pojawiła się na dużej scenie pod pseudonimem Halsey z albumem „Badlands”.jej nazwa sceniczna to anagram prawdziwego nazwiska i ulicy na Brooklynie, gdzie spędziła dużo czasu u nastolatki.Zaczął dawać pierwsze koncerty od 18 lat, aby zarabiać pieniądze na wynajem.

Najlepiej znany dla

She jest łatwo rozpoznawalny dla takich przebojów jak „Ghost”, „New Americana” i „Colors”.DJ-programmer w Apple Music’s Beats 1, Zane Lowe, charakteryzuje kobietę jako osobę, która „jest całkowicie napędzana przez jej wizję”.

Religion Beliefs

Nie mówiła o poglądach religijnych, dlatego nie ma informacji na ten temat.

Orientacja seksualna

Jest biseksualna. Mówiła o tym w wielu wywiadach i w jednym do „Rolling Stone” wspomniała „jest mnóstwo bifobii – ludzie odmawiają uznania biseksualizmu za rzeczywistą seksualność”.

Worth To Known

Ma dwóch braci – Sevian i Dante.W wywiadzie dla „Forbesa” kobieta podzieliła się, że może słuchać „Deja Entendu” Branda Nowego przez resztę życia, „ponieważ wyprzedza swój czas i nigdy się nie starzeje”.jednym z tatuaży Halsey na jej przedramieniu jest werset z „Romeo &amp”; Julia – „Te gwałtowne rozkosze mają gwałtowne zakończenia”.jej osobowość, według jej własnych słów, polega na byciu biseksualną, bi rasową i z zaburzeniami dwubiegunowymi.