Halle Berry

Halle Berry wzrost:

Halle Berry ma 168 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 5 stóp 6 cali.

Ile waży Halle Berry?

Waga Halle Berry wynosi 56 kg. Według angielskiego systemu miar waży 123 funtów.

Halle Berry ile ma lat?

Halle Berry urodził/a się 08/14/1966r., więc w tym momencie ma 57 lat.

Wzrost:
168 cm
Waga:
56 kg
Data urodzenia:
08/14/1966r.
Wiek:
57 lat
Znak zodiaku:
Lew
Narodowość:
USA
Zawód:
Aktorka
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Brązowe
Kolor włosów:
Brązowe

Informację na temat Halle Berry

Halle Berry jest amerykańską aktorką kina i telewizji, właścicielką Oscara, Golden Globe i Emmy.

Wczesne osiągnięcia

Utrwałość Halle Berry jest porównywalna w skali tylko z jej własną urodą – czekała na swój czas gwiazdy przez długie dwa lata, pojawiając się głównie w reklamach i statystykach.pierwsze zwycięstwo w pojedynku z losem na uparte piękno było rolą w serialu Living Dolls. W latach 90. zaczęła oferować role w filmach fabularnych.

Najlepiej znana przez

Pracowała jako aktorka i producent wykonawczy w Lackawanna Blues, Introducing Dorothy Dandridge, Frankie & Alice i Kidnap.Halle jest dobrze rozpoznawalna jako Catwoman. Jej rola w X-Men jest wysoko oceniana zarówno przez krytyków jak i fanów.aktorka może być dumna z 42 zwycięstw i 79 nominacji.

Religion Beliefs

She is a believer, ale kobieta nie jest pewna co do religii. Halle podzielił się: „Wierzę w Boga. Po prostu nie wiem, czy Bóg jest Jehową, Buddą czy Allem.”

orientacja seksualna

Ona jest heteroseksualna i wyszła za mąż za trzy razy. David Justice był jej pierwszym mężem od 1992 do 1997 r. Wyszła za Erica Benéta w 2001 r., ale odeszła od niego w 2005 r. Z relacji z Gabrielem Aubry’m (2005-2010) ma córkę Nahlę Arielę Aubry, a w 2013 r. poszła do kościoła z Olivierem Martinezem. Para urodziła syna Maceo Roberta Martineza. Aktorka stara się chronić prywatność swoich dzieci.

Worth To Known

She jest jedną z 50 najpiękniejszych osób na świecie według magazynu People.stała się pierwszą afroamerykańską kobietą, która zdobyła Oscara w 2002 r. W 2008 r. wraz z Coty, Inc. wydała swoje debiutanckie perfumy Halle by Halle Berry.