Damon Wayans

Damon Wayans wzrost:

Damon Wayans ma 187 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 6 stóp 1 cali.

Ile waży Damon Wayans?

Waga Damon Wayans wynosi 89 kg. Według angielskiego systemu miar waży 196 funtów.

Damon Wayans ile ma lat?

Damon Wayans urodził/a się 09/04/1960r., więc w tym momencie ma 60 lat.

Wzrost:
187 cm
Waga:
89 kg
Data urodzenia:
09/04/1960r.
Wiek:
60 lat
Znak zodiaku:
Panna
Narodowość:
USA
Zawód:
Aktor
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Brązowe
Kolor włosów:
Łysy

Informację na temat Damon Wayans

Damon Kyle Wayans jest jednym z dziesięciorga dzieci w rodzinie przyszłych gwiazd.

Wczesne osiągnięcia

Debiutował jako komiks na wystawach stand up. Później pojawił się w Saturday Night Live, ale to nie przyniosło mu uznania.

Najlepiej znany dla

Damon Wayans złapał przerwę w 1984 roku strzelając w “The Beverly Hills Cop” z Eddiem Murphym. Walka, strzelanina, muzyka, historia i doskonały humor, znosić komedię do góry wynajem.można go zobaczyć w serii “Happy Endings” i “Zabójcza broń”.W słynnej komedii “Major Payne”, Damon nie tylko wystąpił w roli głównej, ale także wypróbował się jako producent i scenarzysta.

Religion Beliefs

Damon jest zwolennikiem świadków Jehowy.Jego ojciec był bardzo surowy w wychowaniu dzieci. Jako zwolennik Świadków Jehowy starał się jak mógł, ale nie wiedział, jak być dobrym ojcem dla swoich dzieci: “Mój ojciec jest Świadkiem Jehowy i wychował nas pod bardzo ścisłą ręką. Uważał, że jeśli nie oszczędzi wędki, wychowa funkcjonalne, posłuszne dzieci” – powiedział Damon w wywiadzie.

orientacja seksualna

Damon jest prosta. Był raz żonaty. Byli razem z Lisą Thorner przez 18 lat: umawiali się przez 2 lata i pobierali się od 1984 do 2000 roku. Gwiazdy mają razem czworo dzieci.

Worth To Known

Jego dzieci są w drodze ojca. Jego najstarszy syn Damon Wayans Jr. jest również słynnym komikiem i aktorem.W dzieciństwie, inne dzieci z powodu ciężkiej niepełnosprawności fizycznej – stopa klubowa, wyśmiewał go. Przeżył wiele operacji i musiał nosić aparat na nogi, buty ortopedyczne, zanim skorygował swoje zaburzenia fizyczne. Jego bracia Shawn Wayans, Marlon Wayans, Keen Ivory Wayans i siostra Kim Wayans są również w branży filmowej.